Timing Hero

Rol yapma kabiliyetinizi kullanacağınız Timing Hero mobil oyununda kazanan kişi olma yolunda ilerleyin.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut82.41 MB
  • Sürüm2.3.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciBuff Studio Co.Ltd.
Timing Hero indir; Efsanevi bi mücadele içerisinde kendi savaş becelerinizi kullanacaksınız. Stratejik olarak hareket ederek düşman ordusunu yok edin.

Gerçekçi oyun grafikleri ve heyecan verici oyun sahneleri ile iOS akılı cep telefonunuzda sıkılmadan vakit geçirmenizi sağlayan Timing Hero mobil oyunu diğer oyunlardan çok daha farklı bir alan sunuyor. Oynadıkça oynamak isteyeceğiniz Timing Hero mobil oyununda yönlendirdiğiniz karakter ile aksiyon dolu anlar yaşayacak ve verilen görevleri başarı ile sonuçlandırmaya çalışacaksınız. Efsanevi bi mücadele içerisinde kendi savaş becelerinizi kullanacaksınız. Stratejik olarak hareket ederek düşman ordusunu yok edin. Güçlü patronları ortadan kaldırmak, çeşitli silahları kullanarak savaş alanını tozduman etmek için tüm yönlendirme uyarılarına dikkat etmeniz gerekiyor. RPG oyun görselleri üzerine kurulan Timing Hero dikkat çekici çizgisi ile kullnıcılarına heyecan verici bir aksiyon deneyimi yaşatmak amacıyla tasarlanmıştır.

Oyunu oynamaya başladığınız an göreceksiniz ki sürükleyici bir hikaye sizi içine alacaktır. Retro görseller ve farklı yeteneklere sahip oyun karakteri ile akıllı cihazınızda heyecan dolu anlar yaşamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Birbirinden farklı 26 kahraman arasından seçiminizi yapın, istediğiniz gibi geliştirerek farklı yetenekler kazandırmanın bir yolunu bulun. Her bir karakterin yeteneği güçlü düşmanları ortadan kaldıracak nitelikte oalcaktır. Tüm kahramanlara etki veren 24 eser bu gelişmiş oyun içerisinde sizi bekliyor olacak. Gücünüzü toplayın, çeşitli güçlendiricileri toplayarak kendinizi geliştirin ve oyunu kazanmak için odaklanın. Birbirinden farklı oyun sahnelerinde farklı hamleler yaparak ilerleyeceksiniz. Her düşmana karşı uygulayacağınız hamle çok farklıdır. Oyunda yeri gelecek düşmanlardan kaçacak yeri gelecek onalrın üzeirne saldıracaksınız. Zamana karşı vereceğiniz bu eşsiz mücadele içerisinde birbirinden farklı oyun modlarını değerlendirerek çeşitli alanlara hakim olun. 3 kahramanın bir partisi olarak oynayın.

Kahraman yetenekleri ile diğer kahramanlara karşı savaşmak için özel oyun stratejinizi oluşturun. Farklı becerilere sahip bir çok karakter arasından kendi yeteneklerinizi kullanarak oyunun seyrini değiştirecek hamleler yapın. Yeni karakterlerin kilitlerini açmak için başarılarınızı kullanın. Her başarı size bir diğer başarı imkanı sunacaktır. Efsanevi güçlere sahip savaş patronları ile heyecan dolu anlar yaşayacağınız aksiyon sahnelerini değerlendirin. Bambaşka bir dünya üzerine dizayn edilen Timing Hero rol yapma oyununda kendi oyun becerileriniz ile oyun sunmuş olduğu yetenekleri birleştirin.

Bu şekilde çok daha güçlü bir karakter oluşturabilirsiniz. Her partinin farklı stratejik planı bulunuyor. Kendi yeteneklerinizi kullanın, karakterinizi güçlendirin ve oyunda yüksek skorlu hamleler yaparak ilerleyin. Başarı elde ettiğiniz görevler sonucunda büyük ödüller kazanacaksınız. Ödülleriniz karakterlerinizin yeteneklerini artıracak nitelikte olup düşmanlara karşı daha güçlü olmanızı sağlıyor. Akıllı cep telefonunuzda sıkılmadan vakit geçirmek ya da boş vakitlerinizde kafanızı dağıtmak için başvuraccağınız bir mobil oyun olmayı hakeden Timing Hero ile vakit geçirebilirsiniz. Nostajik bir oyun sahası içerisinde yer alacağınız Timing Hero mobil oyununda yüksek kaliteli oyun karakterleri ile karşı karşıya geleceksiniz. Kendinizi eşsiz bir macera için hazırlayın.

Timing Hero indir